Apie Mus

 

Džiaugiamės, galėdami pristatyti specializuotą internetinę parduotuvę, kurioje rasite daug stilingų piniginių, daug populiarių rankinių, daug praktiškų dėklų sau, draugams, kolegoms ir artimiesiems. Čia Jūsų laukia moteriškos, vyriškos ir vaikiškos piniginės, centinės, vyriškos rankinės, portfeliai, moteriškos delninės, vaikiškos kuprinės, kelioninės rankinės ant kaklo, kosmetinės, dokumentų ir kortelių dėklai, dėklai pasui, akinių dėklai, raktinės.

2011 m. mūsų internetinės parduotuvės oficialiu atstovu tapo UAB Victors Leather. Taigi, sėkmingai pradėta veikla plėtojama laikantis sąžiningumo, patikimumo ir lojalumo savo pirkėjams principais. Šiandien, www.piniginuke.lt rasite virš 1000 skirtingų piniginių modelių, tuo tarpu rankinių ir dėklų kolekcijų grupės yra nuolat papildomos įdomiais, madingais, paklausiais aksesuarais.

                                                                 Kodėl verta pirkti būtent pas mus?

Pirmiausia, mūsų siūlomos prekės yra aukštos kokybės, kaina prieinama praktiškai kiekvienam. Net ir išrankiausias pirkėjas čia ras sau patinkančių prekių, kurios atitiks asmeninius poreikius bei individualų skonį.

Internetinėje parduotuvėje kiekvienas išsirinks sau patinkančią piniginę ir galės būti užtikrintas, kad naujos piniginės neteks keisti dar ilgą laiką: dauguma produktų pagaminti iš natūralios odos, taigi, galite būti tikri, kad įsigytas daiktas Jums tarnaus ilgai.

Pirkėjų patogumui mūsų siūlomos prekės yra filtruojamos pagal spalvą, dydį, medžiagą ir prekinį ženklą. Pavyzdžiui, jei norite klasikinės vyriškos piniginės, kuri nesudėtingai tilptų į kišenę, rinkitės Lee Italian, Prensiti, Alfa Ricco, Odolita prekes. Jeigu Jus ieškote išskirtinės, ekstravagantiškos moteriškos piniginės, tikėtina, kad Jums patiks Jockey Club Germany, Tony Perotti, JCCS, Ilex London kolekcijos gaminiai. Ieškantiems natūralios ar tapataus natūraliai odai rankinių siūlome unikalaus VICTORS LEATHER prekinio ženklo modelius. Visos kolekcijos sugrupuotos pagal abėcėlę, taigi, nesudėtingai galite rasti jau pamėgtą prekės ženklą.

UAB Victors Leather vadovas:

APIE PINIGINES: "Piniginės paprastai pasirenkamos atsižvelgiant į gyvenimo būdą bei asmeninius įpročius - vieni pinigines renkasi visai nedideles, kurios tilptų į kišenę, kiti pratę piniginėse nešiotis daugybę kortelių, taigi, tenka rinktis didesnę, talpesnę, praktiškesnę piniginę. Piniginė - tai neatsiejamas kiekvieno iš mūsų dienos aksesuaras. Šiuolaikinėse piniginėse telpa ne tik skirtingų matmenų ir verčių kupiūros, šiuolaikinėse piniginėse, kaip ir rankinėse, galima rasti "mūsų pasaulį" - mums svarbių tapatybę identifikuojančių dokumentų, atsiskaitymo, banko, nuolaidų ir lojalumo kortelių, artimųjų nuotraukų, priminimo bei užrašų lapukų, kitų smulkių daiktų."

APIE RANKINES: "Patirtis rodo, jog vyrai didesnį dėmesį skiria rankinės (portfelio) praktiškumui: tai, kaip rankinė atrodo paprastai tampa antraeiliu dalyku. Renkantis rankinę, visų pirma, turi būti įvertinta, ar į ją tikrai tilps visi būtiniausi daiktai - piniginė, telefonas, užrašų knygelė, darbo kalendorius, dokumentų segtuvas. Vertinant rankinės dydį, svarbu atkreipti dėmesį į tai, iš ko ji yra pagaminta. Natūralu, yra tikimasi, kad rankinė tarnaus ilgą laiką, todėl tikrai nesuklysite, jei pasirinksite rankinę, pagamintą iš natūralios odos."

APIE DĖKLUS: "Kartais nutinka taip, kad svarbiausi daiktai ir dokumentai, kurie gali būti naudojami 10 ar daugiau metų, nusidėvi anksčiau laiko. Todėl mes siūlome Jums įsigyti praktiškų dėklų, skirtų svarbiems daiktams saugoti. Dėklai užtikrins, kad kiekvienas Jūsų turimas daiktas turės jam skirtą vietą, ir niekada nepasimes rankinės ar lagamino platybėse."

APIE AKSESUARUS VAIKAMS: "Kad ir kokie maži ar dideli Jūsų vaikučiai būtų - jie visuomet laukia smagių, nuotaikingų, žaismingų daiktų (pavyzdžiui, vaikiškos piniginės su tam tikru euro kiekiu), leisiančių jiems pasijausti žingsniu vyresniais nei yra iš tikrųjų

Taigi, sau patinkančių prekių šioje internetinėje parduotuvėje gali rasti kiekvienas, iškilus neaiškumams - klauskite, mes Jums padėsime išsirinkti!

Nuoširdžiai Jūsų, Piniginuke.lt

 

Internetinę parduotuvę administruoja:

UAB "Victors Leather"

Įm. k. 302630940, PVM mokėtojo kodas: LT100013810416

Šiuo metu prekiaujame TIK internetu

Adresas korespondencijai: S. Stanevičiaus 28-19, Vilnius, LT-07102.

Tel. +370 677 07690, el. paštas: info@piniginuke.lt

UAB "Victors Leather" yra registruota Asmens duomenų valdytojų valstybės registre

Asmens duomenų tvarkytojo numeris P5144

Duomenys apie įmonę kaupiami ir saugomi VĮ Registrų centras.