Išskirtines prekės su Lietuvos atributika

Paskelbė: Viktorija Kučevskienė
Kategorijoje Rugsėjo 15, 2017
16 Sep / 2017

Siūlome aukštos kokybės Robin Ruth prekinio ženklo kolekciją - patriotams ir ne tik!

Nuo šiol mūsų internetinėje parduotuvėje galite rasti įdomių, stilingų, madingų, savito charakteriaus ir, svarbiausia, aukštos kokybės, aksesuarų su Lietuvos simbolika bei atributika. 

Džiaugiamės, galėdami prisidėti prie puikios minties puoselėti ir populiarinti mūsų brangiausios Lietuvos vardą tiek tautiniame, tiek demografiniame kontekste. Todėl šiandine Jums siūlome:

- vaikiškas ir jaunatviškas pinigines su užrašais Lithuania, su Trakų pilies atvaizdu, su Vilniaus senamiesčio atvaizdu

- monetų pinigines (centines) su užrašu Lietuva, su Trakų pilies atvaizdu

- moteriškas kelionines rankines Lithuania

- paplūdimio rankinukus Lithuania

- vyriškas tašes Lietuva, Lithuania

- sportinius krepšius Lietuva, Lithuania

 Tuo tarpu, apsilankę mūsų mažąjame piniginių rojuje - sostinės širdyje, Senamiestyje, Dominikonų g. 3 (firminė Piniginuke.lt parduotuvė) - galėsite įsigyti vasarinių ir žieminių kepurių su Lietuvos simboliais, skėčių su užrašu Lithuania, padėsiančių lietingą dieną atrodyti žvaliems ir nuotaikingiems. 

Juk kievienas virš minėtas ir Jums siūlomas aksesuaras -  tai pasaulyje gerai žinomo, patikimo ir paklausaus Robin Ruth prekinio ženklo kūrinys. Šiandieną Robin Ruth prekinis ženklas savo ryškius ir žaismingus produktus siūlo daugiau nei 50-yje pasaulio šalių. Visi šios kompanijos aksesuarai modeliuojami pagal paskutines pasaulines mados spalvų tendencijas, išlaikant stiliaus, grafikos, logikos, gaivos ir savarankiškumo pusiausvyrą. Sportiniai krepšiai turi 210D poliesterio, yra impregnuoti nuo lietaus. Rankinės, raktinės - patikimas ir saugias rankenas, piniginės - įbrėžimamams patvarią furnitūrą.

"Būk pastebimas!" - firminis Robin Ruth kompanijos šūkis.


 Video autorius: Robin Ruth Germany commercial

Paskutinį kartą atnaujinta 2017-09-16 12:00:40
Perskaityta 840 kartų

Palikite komentarą

0 Komentarai

(*) Privalomi laukai